Про нас

Про нас

Компанія Denarius лише рік тому з’явилась на ювелірному ринку України, поєднавши багаторічний досвід в роботи в галузі та знання потреб українського покупця. В основі нашого асортименту сувенірно-подарункова продукція ювелірного спрямування: срібні ікони, колекції пам’ятних подарунків, срібні та золоті прикраси.

Завдяки професійній роботі та відповідальності ми отримали ексклюзивне право імпорту срібних ікон від всесвітньовідомого італійського бренду Valenty. Втім, ми маємо можливість не лише обирати з ряду кращих моделей, а й розробляти власні колекції з урахуванням національної культури та традицій.

У пошуках якісної продукції ми відвідуємо європейські ювелірні виставки, особисто оглядаємо заводи та виробництво наших майбутніх партнерів, перевіряємо наявність європейських сертифікатів якості – усе для того, аби мати впевненість, що для наших клієнтів ми обрали краще з кращого.

Компанія Denarius безперервно працює над своїм розвитком, розширюючи ряди асортименту. Цьогоріч нам вдалось започаткувати власне виробництво золотих прикрас, зокрема ми розробили унікальну колекцію обручок, підвісок та прикрас з діамантами. Всі наші прикраси відповідають вимогам ДСТУ 3527-97, на них стоять проби Державної пробірної палати України, обов'язково кріпиться бірка виробника.

Ми залишаємось відкритими до партнерства і пропонуємо вигідні умови для підприємців-реалізаторів.

Наші переваги

Ексклюзивний асортимент

Якісне обслуговування
в режимі 24/7

Бездоганну якість продукції

Постійні акції та чесні знижки

Цінності Denarius

  • Повага до сімейних традицій.
    Матеріальним символом родинного зв’язку може бути пам’ятна річ, яка передається з покоління в покоління: сімейна ікона, бабусина вервиця. Дотримуючись певних традицій, ми маємо можливість відчути свою причетність до родини як до системи, відчути свою належність до чогось більшого — до роду, своєї культури.
  • Якість – перевірена, підтверджена та гарантована.
    Апелюючи до таких сокровенних речей, ми апріорі не можемо собі дозволити на мить сумніватись в якості нашої продукції. Для найдорожчих – лише найкраще!
  • Якість – перевірена, підтверджена та гарантована.
    Апелюючи до таких сокровенних речей, ми апріорі не можемо собі дозволити на мить сумніватись в якості нашої продукції. Для найдорожчих – лише найкраще!