Договір оферти

Угода про умови здійснення замовлення в інтернет-магазині

          Ця Угода публічної оферти є  офіційною пропозицією ТОВ «DENARIUS», в особі ФОП Басай Юрія Ігоровича - далі за текстом «Виконавець»,  укласти Договір  купівлі-продажу товарів дистанційним способом  через Інтернет – магазин Виконавця за Інтернет – адресою: https://denarius.com.ua/.

          Дана Угода укладається між Виконавцем, з одного боку і будь-якою особою, яка акцептувала цю пропозицію, з іншого (надалі – Замовник). Вказана Угода адресована невизначеному колу осіб.

          У відповідності з вимогами ст. ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, умови цієї Угоди однакові для всіх споживачів, беззастережне прийняття умов якого (оплата будь-яким способом відповідно до ч.2 ст.642 Цивільного кодексу України) вважається акцептом даної Угоди між Замовником і Виконавцем та засвідчує факт його укладання.

1. Загальні положення.

1.1. Здійснюючи Замовлення в інтернет-магазині «DENARIUS Jewerly» (далі - магазин) Замовник приймає і зобов'язується дотримуватися умов, викладених в цій Угоді.

1.2. Ця Угода є публічною офертою.

1.3. Замовник, погоджуючись з умовами Угоди, підтверджує, що вони зрозумілі і прийнятні. Фактом згоди і підтвердження вважається оформлення замовлення на придбання ювелірних виробів на сайті https://denarius.com.ua/.

1.4. Дана Угода може бути змінена в односторонньому порядку Виконавцем повністю або частково в будь-який час без будь-якого окремого повідомлення. Нова редакція Угоди вступить в силу з моменту опублікування нової редакції на сайті.

1.5. Замовник погоджується не вчиняти дії, які порушують чинне законодавство України, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних прав, а також будь-яких інших дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи сайту та сервісів сайту.

1.5.1. Придбання Товару не створює у Замовника прав на виробництво, (копіювання чи інше відтворення) аналогів Товару, його дизайну та інших оригінальних характеристик Товару.

1.6. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах цього сайту, є власністю Виконавця та/або інших партнерів Виконавця.

2. Умови здійснення замовлення товару.

2.1. Замовник здійснює вибір ювелірних виробів (далі - Товар) з каталогу Виконавця, оформляє Замовлення шляхом заповнення електронної форми на сайті і направляє його Виконавцю.

2.2. Виконавець протягом одного робочого дня (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00) повідомляє Замовника про одержання Замовлення і погоджує додаткову інформацію за обраним товаром, умови його оплати і доставки.

2.3. Замовник зобов'язується правильно і повністю вказати в заявці контактний номер телефону (якщо буде потреба код міста), а також адресу ювелірного магазину, в якому буде зручно придбати замовлений товар, або пункт поштового відділення – для отримання Товару.

2.4. Вага, характеристики ювелірних вставок і кінцева вартість Товару може дещо відрізнятися від зазначеної в каталозі Виконавця на сайті.

2.5. Датою оформлення Замовлення є дата заповнення і направлення Замовником електронної форми Замовлення на Товар на сайті.

2.6. За наявності Товару, доставлення в обраний Замовником магазин  або поштове відділення по Україні здійснюється в термін до 10 (десяти) робочих днів з моменту оформлення Замовлення.

2.6.1. За наявності Товару, доставлення в обраний Замовником пункт отримання по місту Львову здійснюється в термін, що не перевищує 5 (п'яти) робочих днів.

2.7. У разі відсутності Товару термін доставки та/або інші умови із Замовником обговорюється додатково, зокрема, Виконавець вправі виключити зазначений товар із Замовлення/ анулювати Замовлення, повідомивши про це Замовника шляхом направлення  відповідного електронного повідомлення за електронною адресою, вказаною Замовником (або за телефонним дзвінком).

2.8. Замовник розуміє і погоджується з тим, що: здійснення доставлення Товару – окрема послуга, яка не є невід’ємною частиною придбаного Замовником Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Замовником Товару та його оплати. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи із загальної ціни замовлення товару, та району доставки.

2.8.1. При прийнятті Замовлення у поштовому пункті та/або від кур’єра, Замовник зобов’язаний перевірити товар на відповідність замовленому і цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленого товару, Замовник приймає товар та оплачує Замовлення, в разі якщо ним не було здійснено оплату раніше, у безготівковій формі.

2.8.2. У разі неповідомлення Замовником Виконавцеві про претензії щодо Товару в момент отримання Товару, вважається, що претензій до Товару не заявлено і Виконавець належним чином та в повному обсязі виконав свій обов’язок щодо передачі товару.

2.8.3. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

2.9. При проведенні заохочувальних акцій (розпродажів тощо) Виконавець має право встановлювати додаткові привілейовані умови придбання та/або надіслання (отримання) Замовником акційної пропозиції.

2.9.1. Указані привілейовані умови діють виключно на час проведення відповідних акцій, про що буде вказано на сайті магазину. Посилання Замовником на дію акційних пропозицій на Товар, на наступну добу (або пізніше), після завершення заохочувальної акції магазину, не створює обов’язку у Виконавця виконувати умови такої акції.

2.10. Гарантія на ювелірні вироби, що були придбані в магазині, становить 18 (вісімнадцять) місяців з моменту покупки.

2.11. Виконавець гарантує відповідність якості своїх виробів стандартам України, що застосовуються до ювелірних виробів (ДСТУ3527-97 «Вироби ювелірні з дорогоцінного металу. Загальні умови »). 

2.12. Ювелірні вироби належної якості обміну та поверненню не підлягають відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 року № 1023-XII та Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 року № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» (Додаток № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 «Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну, поверненню»).

2.12.1. Упродовж 14 днів, не рахуючи дня купівлі, з моменту отримання Товару Замовник може повернути куплений товар належної якості, при відсутності слідів експлуатації і носіння, наявності оригінальної і неушкодженого упакування, ярликів, пломб, якщо він не підійшов Замовнику за формою, кольором, розміром або фасоном. Повернення товару здійснюється якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром, або відтворений на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій (дисплеї пристрою, на якому встановлений програмний реєстратор розрахункових операцій) QR-код, що дає змогу споживачеві здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому містяться, або надісланий електронний розрахунковий документ на наданий споживачем абонентський номер чи адресу електронної пошти. Вартість доставки не підлягає відшкодуванню, оскільки є окремою послугою. Повернення дозволяється тільки особі, яка оформила замовлення.

2.13. Для забезпечення ремонту виробів в гарантійний термін, вказаний в п.2.8., Замовник має звернутися до Виконавця. Для підтвердження покупки, Замовник повинен пред'явити розрахунковий документ. Вироби із вставками із дорогоцінних каменів обов’язково відправляються для експертизи. Вироби, що мають сліди механічного пошкодження або неправильного використання  (перебування в басейні, взаємодія з лужними миючими засобами, засобами, що містять хлор і йод, кремами і мазями, що містять ртуть і її сполуки, а також в результаті впливу інших зовнішніх факторів), ремонту в гарантійний термін не підлягають.

3. Здійснення оплати.

3.1. Замовник зобов'язується оплатити повну вартість замовленого Товару при його придбанні в магазині або при отриманні Замовлення у поштовому відділенні.

3.2. Розрахунок з Замовником проводитися в готівковій та / або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток і т.п.) з обов'язковою видачею розрахункового документа встановленої форми або в іншому порядку відповідно до чинного законодавства України.

4. Умови використання персональних даних.

4.1. Замовник, з моменту підтвердження Замовлення дає свою згоду на збір, обробку та використання його персональних даних у відповідності вимогами чинного законодавства України та підтверджує факт повідомлення про включення його персональних даних у відповідну базу персональних даних, про мету обробки персональних даних, про права, надані їм відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010р. № 2297-VI, а також про осіб, яким ці дані можуть бути передані з метою обробки персональних даних.

4.2. Повідомляючи Виконавцю своє ім’я, прізвище, e-mail, номер телефону та місце доставки, Замовник дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку та даних Виконавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов’язань перед Замовником, з метою здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутніх і діючих акціях та інших заходах Виконавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань Замовником в межах Угоди.

4.3. Погоджуючись з умовами Угоди, Замовник підтверджує свою правоздатність та дієздатність, включаючи досягнення 18-річного віку, а також усвідомлює відповідальність за зобов’язання, що покладаються на нього в результаті укладання цієї Угоди.

5. Прикінцеві положення.

5.1. Питання, які не врегульовані цією Угодою, підлягають вирішенню згідно з вимогами чинного законодавства України.

5.2. Всі можливі суперечки, які можуть виникнути з цієї Угоди, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.